BK/GDB-32MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-32MA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: BK/GDB-32MA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/GDB-32MA
Αριθμός εξαρτήματος BK/GDB-32MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19740 pcs Φύλλο δεδομένων BK/GDB-32MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GDB Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.000047 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 40 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 32mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/GDB-200MA
BK/GDB-200MA
Περιγραφή: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 27741 pcs
Κατεβάστε: BK/GDB-200MA.pdf
RFQ
BK/GDB-5A
BK/GDB-5A
Περιγραφή: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 306415 pcs
Κατεβάστε: BK/GDB-5A.pdf
RFQ
BK/GDB-250MA
BK/GDB-250MA
Περιγραφή: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: BK/GDB-250MA.pdf
BK/GDB-2.5A
BK/GDB-2.5A
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: BK/GDB-2.5A.pdf
BK/GDB-4A
BK/GDB-4A
Περιγραφή: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM