BK/ABC-V-18
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 18A 250VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-V-18.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-V-18
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-V-18 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 18A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5407 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-V-18.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα ABC-V-18
BK-ABC-V-18
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic τρέχουσα Αξιολόγηση 18A