BK/ABC-V-15
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-V-15.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-V-15
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-V-15 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5979 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-V-15.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα ABC-V-15
BK-ABC-V-15
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 200.2
DC κρύο αντίσταση 0.005425 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 750A AC, 10kA DC
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/ABC-V-10
BK/ABC-V-10
Περιγραφή: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Σε απόθεμα: 5935 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-V-10.pdf
RFQ
BK/ABC-V-12
BK/ABC-V-12
Περιγραφή: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Σε απόθεμα: 5849 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-V-12.pdf
RFQ
BK/ABC-V-2-R
BK/ABC-V-2-R
Περιγραφή: ABC 2A -V BUSS FA 100 BOX -R AXI