BK/ABC-B-15
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-B-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-B-15
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-B-15 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 26000 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-B-15.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα BK-ABC-B-15
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 200.2
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.005425 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 750A AC, 10kA DC εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/ABC-BV-8-R
BK/ABC-BV-8-R
Περιγραφή: BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA
Σε απόθεμα: 26672 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-8-R.pdf
RFQ
BK/ABC-BV-7-R
BK/ABC-BV-7-R
Σε απόθεμα: 22596 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-7-R.pdf
RFQ
BK/ABC-8-R
BK/ABC-8-R
Περιγραφή: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-8-R.pdf
BK/ABC-B-10
BK/ABC-B-10
Περιγραφή: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-B-10.pdf
BK/ABC-7-R
BK/ABC-7-R
Περιγραφή: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-7-R.pdf
BK/ABC-B-12
BK/ABC-B-12
Περιγραφή: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-B-12.pdf
BK/ABC-BV-25-R
BK/ABC-BV-25-R
Περιγραφή: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-25-R.pdf
BK/ABC-7
BK/ABC-7
Κατεβάστε: BK/ABC-7.pdf
BK/ABC-8
BK/ABC-8