BK/ABC-B-12
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-B-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-B-12
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-B-12 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 28174 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-B-12.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα BK-ABC-B-12
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 129.6
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0068 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 750A AC, 10kA DC εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/ABC-8-R
BK/ABC-8-R
Περιγραφή: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
Σε απόθεμα: 169988 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-8-R.pdf
RFQ
BK/ABC-BV-15-R
BK/ABC-BV-15-R
Περιγραφή: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Σε απόθεμα: 25089 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-15-R.pdf
RFQ
BK/ABC-7
BK/ABC-7
Περιγραφή: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-7.pdf
BK/ABC-BV-30-R
BK/ABC-BV-30-R
Περιγραφή: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-30-R.pdf
BK/ABC-BV-7-R
BK/ABC-BV-7-R
Περιγραφή: BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-7-R.pdf
BK/ABC-6NN-R
BK/ABC-6NN-R
Περιγραφή: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Κατεβάστε:
BK/ABC-BV-25-R
BK/ABC-BV-25-R
Κατεβάστε: BK/ABC-BV-25-R.pdf
BK/ABC-7-R
BK/ABC-7-R
Κατεβάστε: BK/ABC-7-R.pdf
BK/ABC-B-10
BK/ABC-B-10
Περιγραφή: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-B-10.pdf
BK/ABC-8
BK/ABC-8
Κατεβάστε: BK/ABC-8.pdf
BK/ABC-BV-20-R
BK/ABC-BV-20-R
Περιγραφή: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB