15ASL50C-2
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 50A
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 25 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 25 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15ASL50C-2
Αριθμός εξαρτήματος 15ASL50C-2 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 50A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος - Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση - εγκρίσεις -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15ASL320C-2US
15ASL320C-2US
Περιγραφή: FUSE AUTO SECTION LINK 320A 15KV
Σε απόθεμα: 28 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15ASL20C-1
15ASL20C-1
Περιγραφή: FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 20A
Σε απόθεμα: 23 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15AT2
15AT2
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 4PDT 15A 125V
Σε απόθεμα: 90 pcs
15AT41
15AT41
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 6PDT 15A 125V
Σε απόθεμα: 204 pcs
Κατεβάστε: 15AT41.pdf
15ASL16C-2US
15ASL16C-2US
Περιγραφή: FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 16A
Σε απόθεμα: 25 pcs
15ASL56C-2US
15ASL56C-2US
Περιγραφή: FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 56A
15AT14
15AT14
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 4PDT 10A 125V