15ASL40C-3US
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 40A
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 22 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15ASL40C-3US
Αριθμός εξαρτήματος 15ASL40C-3US Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE AUTO SECTIONALIZ LINK 40A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος - Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση - εγκρίσεις -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15ASL160C-3US
15ASL160C-3US
Περιγραφή: FUSE AUTO SECTION LINK 160A 15KV
Σε απόθεμα: 27 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15AT17
15AT17
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 4PDT 15A 125V