100L14-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
100L14-660 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/400VDC
Φύλλα δεδομένων: 100L14-660.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100L14-660
Αριθμός εξαρτήματος 100L14-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/400VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1275 pcs Φύλλο δεδομένων 100L14-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 690V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia x 4.370" L (35.50mm x 111.00mm) Σειρά -
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 100A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA AC, 40kA DC εγκρίσεις -
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
100L14C
100L14C
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC
Σε απόθεμα: 1258 pcs
Κατεβάστε: 100L14C.pdf
RFQ
100LET
100LET
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 100A 240VAC/150VDC