100K07CR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 100K07CR
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC
Φύλλα δεδομένων: 100K07CR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100K07CR
Αριθμός εξαρτήματος 100K07CR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1058 pcs Φύλλο δεδομένων 100K07CR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.205" L (22.00mm x 56.00mm) Σειρά HRC II
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 100A Τάξη -