WS3A68R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3A68R0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: WS3A68R0J
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.WS3A68R0J.pdf2.WS3A68R0J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WS3A68R0J
Αριθμός εξαρτήματος WS3A68R0J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 68 OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5786 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WS3A68R0J.pdf2.WS3A68R0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Σειρά WS Λειτουργία του πίνακα 68 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Λεπτομερής περιγραφή 68 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WS3A15R0J
WS3A15R0J
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 4626 pcs
Κατεβάστε: WS3A15R0J.pdf
RFQ
WS3K-EMB
WS3K-EMB
Κατασκευαστές: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Περιγραφή: EMBEDDED SOFTWARE OPTION FOR WS3
Σε απόθεμα: 90 pcs
Κατεβάστε: WS3K-EMB.pdf
RFQ
WS3A20R0J
WS3A20R0J
Περιγραφή: RES 20 OHM 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 4936 pcs
Κατεβάστε: WS3A20R0J.pdf
WS3K-FG
WS3K-FG
Περιγραφή: FUNCTION GEN SOFTWARE OPTION FOR
Σε απόθεμα: 169 pcs
Κατεβάστε: WS3K-FG.pdf
WS3A33R0J
WS3A33R0J
Περιγραφή: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL