WS3A47R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3A47R0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: WS3A47R0J
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.WS3A47R0J.pdf2.WS3A47R0J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WS3A47R0J
Αριθμός εξαρτήματος WS3A47R0J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 47 OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5241 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WS3A47R0J.pdf2.WS3A47R0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Σειρά WS Λειτουργία του πίνακα 47 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Λεπτομερής περιγραφή 47 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound