TISP7290H3SL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 230V BIDIR 3-SL
Φύλλα δεδομένων: TISP7290H3SL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP7290H3SL
Αριθμός εξαρτήματος TISP7290H3SL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 230V BIDIR 3-SL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5719 pcs Φύλλο δεδομένων TISP7290H3SL.pdf
Τάσης - On μέλος 5V Τάσης - μέλος Off 230V
Τάσης - ράμπας 290V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads
Αριθμός Στοιχείων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 350A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 62pF