TISP7290F3P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 220V BIDIR 8-DIP
Φύλλα δεδομένων: TISP7290F3P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP7290F3P
Αριθμός εξαρτήματος TISP7290F3P Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 220V BIDIR 8-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5036 pcs Φύλλο δεδομένων TISP7290F3P.pdf
Τάσης - On μέλος 5V Τάσης - μέλος Off 220V
Τάσης - ράμπας 290V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Αριθμός Στοιχείων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 175A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 45A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 39pF