TISP4150F3LM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP THYRISTOR 120V TO-92
Φύλλα δεδομένων: TISP4150F3LM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP4150F3LM
Αριθμός εξαρτήματος TISP4150F3LM Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP THYRISTOR 120V TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4238 pcs Φύλλο δεδομένων TISP4150F3LM.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 120V
Τάσης - ράμπας 150V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 120A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 43pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TISP4145M3LMR
TISP4145M3LMR
Σε απόθεμα: 5279 pcs
Κατεβάστε: TISP4145M3LMR.pdf
RFQ
TISP4145M3LM
TISP4145M3LM
Σε απόθεμα: 4848 pcs
Κατεβάστε: TISP4145M3LM.pdf
RFQ
TISP4150F3LMFR
TISP4150F3LMFR
Κατεβάστε: TISP4150F3LMFR.pdf
TISP4145M3LMFR
TISP4145M3LMFR