TISP4145M3LM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP THYRISTOR 120V TO-92
Φύλλα δεδομένων: TISP4145M3LM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP4145M3LM
Αριθμός εξαρτήματος TISP4145M3LM Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP THYRISTOR 120V TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4848 pcs Φύλλο δεδομένων TISP4145M3LM.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 120V
Τάσης - ράμπας 145V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 220A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 65pF