TISP3125F3P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 100V BIDIR 8-DIP
Φύλλα δεδομένων: TISP3125F3P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP3125F3P
Αριθμός εξαρτήματος TISP3125F3P Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 100V BIDIR 8-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6020 pcs Φύλλο δεδομένων TISP3125F3P.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 100V
Τάσης - ράμπας 125V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Αριθμός Στοιχείων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 120A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 50pF