TISP3115H3SL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 90V BIDIR 3-SL
Φύλλα δεδομένων: TISP3115H3SL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP3115H3SL
Αριθμός εξαρτήματος TISP3115H3SL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 90V BIDIR 3-SL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5544 pcs Φύλλο δεδομένων TISP3115H3SL.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 90V
Τάσης - ράμπας 115V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads
Αριθμός Στοιχείων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 300A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 74pF