SRR0618-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0618-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.7A 50 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SRR0618-2R2ML.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0618-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SRR0618-2R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.7A 50 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4386 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0618-2R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0618
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 100kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 95MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 50 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.1A