SRR0618-101ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0618-101ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 230MA 2.3 OHM
Φύλλα δεδομένων: SRR0618-101ML.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0618-101ML
Αριθμός εξαρτήματος SRR0618-101ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 230MA 2.3 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4251 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0618-101ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0618
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 100kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.3 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 270mA