SDR1005-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1005-3R3ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 5A 15 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1005-3R3ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1005-3R3ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR1005-3R3ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 5A 15 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 237796 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1005-3R3ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1005
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR1005-3R3ML-ND
SDR1005-3R3MLTR
SDR10053R3ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 54MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 15 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 15 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 6.4A