SDR1005-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1005-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 550MA 1.15 OHM
Φύλλα δεδομένων: SDR1005-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1005-331K
Αριθμός εξαρτήματος SDR1005-331K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 550MA 1.15 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4739 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1005-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1005
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 56 @ 70kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 1.15 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.15 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 550mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 600mA