SDR1005-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1005-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1A 330 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1005-101K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1005-101K
Αριθμός εξαρτήματος SDR1005-101K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1A 330 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4704 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1005-101K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1005
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 41 @ 56kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 330 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 330 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A