SDR0906-8R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-8R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0906-8R2ML.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0906-8R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0906-8R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 2.4A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149457 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0906-8R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0906
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 27 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 29MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 70 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 4A