SDR0604-2R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-2R5ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.5UH SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0604-2R5ML.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0604-2R5ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0604-2R5ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.5UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260642 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0604-2R5ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0604
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) -