SDR0604-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.8A 60 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0604-2R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0604-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0604-2R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.8A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 352892 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0604-2R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0604
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 33 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR0604-2R2ML-ND
SDR0604-2R2MLTR
SDR06042R2ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 79MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 60 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.1A