RLB1314-150ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1314-150ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 2.6A 19 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB1314-150ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB1314-150ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB1314-150ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.6A 19 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 287136 pcs Φύλλο δεδομένων RLB1314-150ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" Dia (11.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 120 @ 2.52MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB1314150ML Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 19MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 19 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 19 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.6A