RLB1314-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1314-100ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 3.2A 15 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB1314-100ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB1314-100ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB1314-100ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.2A 15 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 217986 pcs Φύλλο δεδομένων RLB1314-100ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" Dia (11.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 140 @ 2.52MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 26MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 15 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 15 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A Τρέχουσες - Κορεσμός -