RLB0914-4R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0914-4R7ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 3.2A 33 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB0914-4R7ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0914-4R7ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB0914-4R7ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 3.2A 33 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358063 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0914-4R7ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.343" Dia (8.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB09144R7ML Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 33 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 33 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A