RLB0914-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0914-3R3ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 3.6A 27 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB0914-3R3ML.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0914-3R3ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB0914-3R3ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3.6A 27 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 391069 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0914-3R3ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.343" Dia (8.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB09143R3ML Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.6A 27 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 11.3A