PWR221-2FCR200F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.2 OHM 50W 1% TO221
Φύλλα δεδομένων: PWR221-2FCR200F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWR221-2FCR200F Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.2 OHM 50W 1% TO221 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4358 pcs Φύλλο δεδομένων PWR221-2FCR200F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-221 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Σειρά PWR221 F Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-221 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.720" (18.30mm)
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-221 Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film