PWR221-2FCR033F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.033 OHM 50W 1% TO221
Φύλλα δεδομένων: PWR221-2FCR033F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWR221-2FCR033F Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.033 OHM 50W 1% TO221 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5271 pcs Φύλλο δεδομένων PWR221-2FCR033F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-221 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Σειρά PWR221 F Λειτουργία του πίνακα 33 mOhms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-221 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.720" (18.30mm)
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 mOhms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-221 Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film