PM75-471K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM75-471K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM
Φύλλα δεδομένων: PM75-471K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-471K
Αριθμός εξαρτήματος PM75-471K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3968 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-471K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Αλλα ονόματα PM75471K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.96 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.96 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 340mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM75-471K-RC
PM75-471K-RC