PM75-390K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM75-390K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39UH 1.1A 160 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM75-390K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-390K
Αριθμός εξαρτήματος PM75-390K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 39UH 1.1A 160 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5878 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-390K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM75390K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 39µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 14MHz
Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 160 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM75-331K
PM75-331K
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
Σε απόθεμα: 6009 pcs
Κατεβάστε: PM75-331K.pdf
RFQ
PM75-470K-RC
PM75-470K-RC
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 1A 200 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 167854 pcs
Κατεβάστε: PM75-470K-RC.pdf
RFQ
PM75-390K-RC
PM75-390K-RC