PM75-120K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM75-120K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 2A 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM75-120K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-120K
Αριθμός εξαρτήματος PM75-120K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 12UH 2A 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6024 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-120K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM75120K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 23MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 80 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM75-121K-RC
PM75-121K-RC
Περιγραφή: FIXED IND 120UH 680MA 480 MOHM
Σε απόθεμα: 144675 pcs
Κατεβάστε: PM75-121K-RC.pdf
RFQ
PM75-120K-RC
PM75-120K-RC