PM75-101K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 720MA 450 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM75-101K-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-101K-RC
Αριθμός εξαρτήματος PM75-101K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 720MA 450 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141610 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-101K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 12 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 450 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 450 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM75-101K
PM75-101K
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 720MA 430 MOHM