CW201212-2N2J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW201212-2N2J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2NH 600MA 60 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CW201212-2N2J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CW201212-2N2J
Αριθμός εξαρτήματος CW201212-2N2J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2NH 600MA 60 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 372751 pcs Φύλλο δεδομένων CW201212-2N2J.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CW201212
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 1GHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα CW201212-2N2JCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz
Επαγωγή 2.2nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 60 mOhm 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA