CW201212-18NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW201212-18NJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CW201212-18NJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CW201212-18NJ
Αριθμός εξαρτήματος CW201212-18NJ Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 462931 pcs Φύλλο δεδομένων CW201212-18NJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CW201212
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 18nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή 18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -