CMF-SDP25-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-SDP25-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 230V 130MA 4SMD
Φύλλα δεδομένων: CMF-SDP25-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMF-SDP25-2
Αριθμός εξαρτήματος CMF-SDP25-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 230V 130MA 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121453 pcs Φύλλο δεδομένων CMF-SDP25-2.pdf
Τάσης - Max 230V (250V Int) Τύπος Ceramic
Ώρα να Ταξιδιού 200ms Πάχος (Max) 0.453" (11.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm) Σειρά CMF-SDP
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 25 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Cube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube
Τρέχουσες - Trip (It) 260mA Τρέχουσες - Max 2.8A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 130mA εγκρίσεις -