CMF-SDP10-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-SDP10-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 230V 180MA 4SMD
Φύλλα δεδομένων: CMF-SDP10-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
1750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMF-SDP10-2
Αριθμός εξαρτήματος CMF-SDP10-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 230V 180MA 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143890 pcs Φύλλο δεδομένων CMF-SDP10-2.pdf
Τάσης - Max 230V (250V Int) Τύπος Ceramic
Ώρα να Ταξιδιού 3.8s Πάχος (Max) 0.453" (11.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm) Σειρά CMF-SDP
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 10 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Cube
Αλλα ονόματα CMF-SDP10-2-2
CMF-SDP10-2-ND
CMFSDP102
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (250V Int) 180mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube Τρέχουσες - Trip (It) 360mA
Τρέχουσες - Max 1A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 180mA