CD214L-T15ALF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 24.4V SMC
Φύλλα δεδομένων: CD214L-T15ALF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD214L-T15ALF
Αριθμός εξαρτήματος CD214L-T15ALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86887 pcs Φύλλο δεδομένων CD214L-T15ALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 123A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -