CD214L-T150CALF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 150V 243V SMC
Φύλλα δεδομένων: CD214L-T150CALF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD214L-T150CALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79508 pcs Φύλλο δεδομένων CD214L-T150CALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V
Τάση - Ανάλυση (Min) 167V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A