2300HT-331-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-331-V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2300HT-331-V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2300HT-331-V
Αριθμός εξαρτήματος 2300HT-331-V Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5508 pcs Φύλλο δεδομένων 2300HT-331-V.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 2300HT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 100 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.9A