2300HT-331-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-331-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2300HT-331-H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2300HT-331-H
Αριθμός εξαρτήματος 2300HT-331-H Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4633 pcs Φύλλο δεδομένων 2300HT-331-H.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.280" Dia (32.51mm)
Αλλα ονόματα M1322 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 100 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.9A Τρέχουσες - Κορεσμός -