2300HT-101-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-101-V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2300HT-101-V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2300HT-101-V
Αριθμός εξαρτήματος 2300HT-101-V Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4279 pcs Φύλλο δεδομένων 2300HT-101-V.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Αλλα ονόματα M1328 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Toroidal Inductor 8.3A 41 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 41 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2300HT-100-H
2300HT-100-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 23.3A 6 MOHM TH
Σε απόθεμα: 4103 pcs
Κατεβάστε: 2300HT-100-H.pdf
RFQ
2300HT-101-V-RC
2300HT-101-V-RC