2300HT-101-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-101-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2300HT-101-H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2300HT-101-H
Αριθμός εξαρτήματος 2300HT-101-H Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4688 pcs Φύλλο δεδομένων 2300HT-101-H.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.280" Dia (32.51mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 2300HT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M1319 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Toroidal Inductor 8.3A 41 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 41 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2300HT-101-V-RC
2300HT-101-V-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 25140 pcs
Κατεβάστε: 2300HT-101-V-RC.pdf
RFQ
2300HT-101-H-RC
2300HT-101-H-RC
Σε απόθεμα: 31296 pcs
Κατεβάστε: 2300HT-101-H-RC.pdf
RFQ
2300HT-101-V
2300HT-101-V
Κατεβάστε: 2300HT-101-V.pdf
2300HT-100-H-RC
2300HT-100-H-RC
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 23.3A 6 MOHM TH
Κατεβάστε: 2300HT-100-H-RC.pdf
2300BQ
2300BQ
Κατασκευαστές: Davies Molding, LLC.
Περιγραφή: KNOB SMOOTH 0.250" PLASTIC
Κατεβάστε: 2300BQ.pdf
2300HT-102-V
2300HT-102-V
Περιγραφή: FIXED IND 1MH 2.9A 330 MOHM TH
Κατεβάστε: 2300HT-102-V.pdf
2300HT-100-V-RC
2300HT-100-V-RC
Κατεβάστε: 2300HT-100-V-RC.pdf
2300BT
2300BT
Περιγραφή: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC