E30122209
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
Bopla Enclosures
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: E30122209
Περιγραφή προϊόντος BOX PET ORANGE 8.66"L X 4.72"W
Φύλλα δεδομένων: 1.E30122209.pdf2.E30122209.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 747 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E30122209
Αριθμός εξαρτήματος E30122209 Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Διαθέσιμη ποσότητα 747 pcs Φύλλο δεδομένων 1.E30122209.pdf2.E30122209.pdf
Βάρος 2.3 lbs (1kg) Πάχος 0.118" (3.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά E30 Ακροαματικότητα DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4
Αλλα ονόματα Q8622057 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 3.543" (90.00mm)
Χαρακτηριστικά External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports Λεπτομερής περιγραφή Box Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET) Orange Cover Included 8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm) X 3.543" (90.00mm)
Σχέδιο Cover Included Είδος δοχείου Box
Χρώμα Orange Περιοχή (L x Π) 40.9 in² (264 cm²)