E30121209
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
Bopla Enclosures
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: E30121209
Περιγραφή προϊόντος BOX PET ORANGE 4.8"L X 4.72"W
Φύλλα δεδομένων: 1.E30121209.pdf2.E30121209.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E30121209
Αριθμός εξαρτήματος E30121209 Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Διαθέσιμη ποσότητα 1101 pcs Φύλλο δεδομένων 1.E30121209.pdf2.E30121209.pdf
Βάρος - Πάχος 0.118" (3.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.803" L x 4.724" W (122.00mm x 120.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά E30 Ακροαματικότητα DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET)
Ύψος 3.543" (90.00mm) Χαρακτηριστικά External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports
Λεπτομερής περιγραφή Box Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET) Orange Cover Included 4.803" L x 4.724" W (122.00mm x 120.00mm) X 3.543" (90.00mm) Σχέδιο Cover Included
Είδος δοχείου Box Χρώμα Orange
Περιοχή (L x Π) 22.6 in² (146 cm²)