SMFLP2F-2.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 2.8"
Φύλλα δεδομένων: SMFLP2F-2.8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP2F-2.8
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP2F-2.8 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 2.8" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61738 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP2F-2.8.pdf
Τύπος Flexible 2.8" (71.12mm) Σειρά SMFLP2F
τοποθέτηση Τύπος Board Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Flat Top
Μέγεθος φακού 4.20mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 2.8" (71.12mm) Board Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single