SMFLP2F-2.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4.2MM
Φύλλα δεδομένων: SMFLP2F-2.5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP2F-2.5
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP2F-2.5 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70277 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP2F-2.5.pdf
Τύπος Flexible 2.5" (63.5mm) Σειρά SMFLP
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 4.2mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 2.5" (63.5mm) Round with Flat Top, 4.2mm