SMFLP12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
SMFLP12.0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMFLP12.0
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE CLEAR FLEXIBLE 12"
Φύλλα δεδομένων: SMFLP12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP12.0
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE CLEAR FLEXIBLE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95329 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP12.0.pdf
Τύπος Flexible 12" (304.8mm) Σειρά SMFLP
Αλλα ονόματα 492-1291
SMFLP120
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 4mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 12" (304.8mm) Round with Flat Top, 4mm Board/Panel Mount, Press Fit